Zimowe dodatki


Zima zbliża się wielkimi krokami – jej oddech czuć już na co dzień w ostatnich podmuchach wrześniowego wiatru. Nadejście zimy jak co roku zwiastują nam także projektanci ubrań i sklepy odzieżowe – już teraz w ich asortymencie zaczynają pojawiać się grube swetry, ocieplane kurtki i … zimowe akcesoria! Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam najatrakcyjniejsze, najmodniejsze, najbardziej pożądane i najtańsze dodatki na prawdziwe mrozy: czapki, szaliki, rękawiczki i nauszniki, bez których tegoroczna zima nie będzie w stanie się obyć.


Postaw na futro!

Futrzane elementy – nie tylko ze względu na komfort, jaki dają w mroźne dni – podbiją nasze serca i tego roku. Niekoniecznie w formie naturalnej – te syntetyczne, sztuczne futra także świetnie spełniają swą rolę dekoracyjną, jednocześnie pozwalając nam zatroszczyć się o środowisko. W nadchodzącym sezonie możesz śmiało używać, łączyć i przełamywać różne elementy z futrzanego puchu: prawdziwą furorę jak zwykle zrobią puchate czapki – te na czubek głowy lub te zakrywające uszy. Jeżeli to dla Ciebie za dużo – zdecyduj się na ostrożniejsze wykończenie w formie futrzanego pomponu.

1 2 3

Futrzane elementy dekoracyjne tej zimy nie kończą się oczywiście na czapkach. Jeżeli dobrze czujesz się w tym wydaniu – nie ograniczaj się! Puszyste szalki, wykończenia rękawiczek, butów a nawet… nauszniki! Wybierz te ostatnie, jeżeli chcesz, aby Twoja stylizacja nabrała młodzieżowego charakteru.

4 5 6


Wyraź siebie!

Szare i krótkie dni zimy kontrastujemy pozytywnym nastawieniem i doskonałym humorem. Aby ułatwić sobie tę czynność, polecamy dobór dodatków, które pomogą Ci wyrazić swoje poglądy, zamanifestować samopoczucie, a dodatkowo – rozbawić przechodniów.

1 czapki 4

Jeżeli tej zimy masz na siebie jeszcze lepszy pomysł, a manifestacja własnej osobowości nie ma dla Ciebie sensu, dopóki nie jest całkowicie unikalna – koniecznie odwiedź pracownie robótek ręcznych! Wykonywane na specjalne zamówienie i dokładny rozmiar, niesamowite  i niepowtarzalne projekty zimowych akcesoriów na pewno dodadzą trochę ciepłego uśmiechu w te długie, zimne wieczory.

3 5 6


Poczuj rytm miasta!

Wszechobecny styl miejski przyprawia nas już o prawdziwy zawrót głowy – nie ze względu na przesyt, o nie! Zdawać by się mogło, że nigdy nie będziemy mieć dosyć tego niezwykłego, swobodnego, nonszalanckiego trendu. Zawroty głowy pojawiają się w momencie wyboru, który w przypadku stylu miejskiego jest – powiedzmy sobie szczerze – ogromny! Nie inaczej będzie tej zimy, kiedy miejskie kurtki bomberki, spodnie typu baggy i oversizowe koszulki uzupełnimy ciepłymi dodatkami w tym samym stylu!

1 3 2

Hitowe czapki z nadrukami to w stylu miejskim absolutny must-have. Dobierz coś, co pasuje do Twojej osobowości – dostępne są nawet komplety dla Par, także jeżeli Twój mężczyzna nie ma nic przeciwko, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać dla siebie urocze matching-outfits!

Jeżeli chodzi o szaliki – na szczycie popularności tego stylu wciąż miejsce zajmują duże, długie i ciężkie szale, którymi obwijamy się kilkakrotnie. Dopóki zima nie uderzyła jeszcze z pełnym impetem, wyposażcie się także w niezwykle modne rękawiczki bez palców!


5 scarf 4