Torby i torebki


Nie obędzie się bez niej żadna stylizacja – jest absolutnie niezbędna przy kreacji wieczorowej, niezwykle praktyczna na co dzień, z zaskoczeniem obserwujemy nawet jej rosnące użycie w kompozycjach sportowych i rekreacyjnych. Co to takiego? Mowa oczywiście o torebce! Specjalnie dla miłośniczek tego niezwykłego akcesorium – najmodniejsze torebki roku 2016!


Subtelne kopertówki

Niezmiennie, od lat towarzyszą nam w najważniejszych okazjach: ślubach, weselach, imprezach okolicznościowych. Delikatne, a zarazem praktyczne – pomieszczą cały Twój imprezowy niezbędnik. Klasyczne, eleganckie kopertówki w tym sezonie najlepiej prezentować się będą wykończone błyszczącym – złotym lub srebrnym – zdobieniem. Koniecznie dobierz kolor zdobienia do swojej biżuterii.

1 2 3

Ten sezon to także moda na kształt i kolor – ten niezwykły, niepowtarzalny, najbardziej wyjątkowy. Popularnym motywem będą kopertówki o rozmaitych kształtach – od dobrze znanych serduszek, po nietuzinkowe telefony z ubiegłego stulecia lub klocki lego. Warto także zaopatrzyć się w torbę o wzorze „syrenki” – to najpopularniejszy deseń nadchodzącej jesieni!

4 5 6


Pakowne torby na ramię

Czyli te, bez których nie wyobrażamy sobie dnia, te, które codziennie noszą dla nas nasz osławiony babski bałagan i te, które – niczym worek świętego Mikołaja – zdają się nie posiadać dna i mieścić w środku wszystkie niezbędne zakupy. Także w tym sezonie przychylnie spoglądamy w stronę dużych toreb, dbając o to, aby ich dobór zgadzał się z aktualnymi trendami mody. Poniżej kilka niebanalnych propozycji dla codziennego użytku.

1 32

Także i w przypadku dużych modeli, świetnym pomysłem będzie ożywienie stylizacji poprzez wyrazistą kolorystykę. W tym sezonie królują barwy neonowe i pastelowe.

4 5 6